Drumband De Marko’s is een crowdfundingactie gestart om de huidige uniformen te vernieuwen en te herstellen. De enthousiaste groep muzikanten wil ook in de toekomst verzorgd en representatief voor de dag komen tijdens optredens en evenementen.
De huidige uniformen zijn toe aan onderhoud en gedeeltelijke vervanging. Met de opbrengst van de actie wil de drumband investeren in het upgraden en aanpassen van de uniformen, zodat alle leden weer comfortabel en professioneel kunnen optreden.
“Onze muziek verbindt mensen en geeft ons veel energie. Daar hoort een uitstraling bij waar we trots op kunnen zijn,” aldus de vereniging.
De doneeractie is te vinden op: Vernieuwen uniformen drumband De Marko’s Burgum | Geld inzamelen | Doneeractie
